D2TO020C22R00FRE3
Partnumber:
D2TO020C22R00FRE3
Manufacturer:
Vishay
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thick Film 22 Ohm 1% 20W ±150ppm/°C TO-263 Gull Wing SMD Automotive T/R