D55342K07B10E0RWB
Partnumber:
D55342K07B10E0RWB
Manufacturer:
Vishay
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thick Film 1206 10K Ohm 1% 0.25W(1/4W) ±100ppm/°C 0.01% Sulfur Resistant Pad SMD Tray