D55342K07B220JM
Partnumber:
D55342K07B220JM
Manufacturer:
Vishay/ TT Electronics
products.category:
C/R/E
Availability:
100000 in stock
Package
Res Thick Film 1206 220 Ohm 5% 0.25W(1/4W) ±100ppm/°C 1% Sulfur Resistant Pad SMD T/R