D55342K07B787ERWSV
Partnumber:
D55342K07B787ERWSV
Manufacturer:
Vishay
products.category:
others
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thin Film 1206 787K Ohm 1% 0.25W(1/4W) ±100ppm/°C 0.01% Pad SMD Waffle