DA12-120US-M
Partnumber:
DA12-120US-M
Manufacturer:
Artesyn Embedded Technologies
products.category:
others
Availability:
510 in stock
SKU:
DA12-120US-M
Package
Plug-In Adapter Single-OUT 12V 1A 12W Medical