DAT200-12
Partnumber:
DAT200-12
Manufacturer:
CYNERGY3 COMPONENTS
products.category:
Relay
Availability:
100000 in stock
Package
Reed Relay 12VDC 150Ohm 3A SPST-NO(60x15.8x15.8)mm THT Dry