DAU-15P-K87-F0
Partnumber:
DAU-15P-K87-F0
Manufacturer:
ITT Inc
products.category:
Connector
Availability:
10000 in stock
Package
Conn D-Subminiature PIN 15 POS 1.37mm Crimp ST Cable Mount 15 Terminal 1 Port