DB-25S-0L2-A191-A197
Partnumber:
DB-25S-0L2-A191-A197
Manufacturer:
ITT Inc
products.category:
Connector
Availability:
10000 in stock
Package
Conn D-Subminiature SKT 25 POS 2.8mm Solder ST Thru-Hole 25 Terminal 1 Port