DB25S064TLF
Partnumber:
DB25S064TLF
Manufacturer:
Amphenol Communications Solutions
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
Conn D-Subminiature SKT 25 POS 2.76mm Solder Bucket ST Panel Mount 25 Terminal 1 Port