DBMA25SNM
Partnumber:
DBMA25SNM
Manufacturer:
ITT Inc
products.category:
Connector
Availability:
10000 in stock
Package
Conn D-Subminiature SKT 25 POS 1.4mm Crimp ST Cable Mount 25 Terminal 1 Port