DC025CL-M
Partnumber:
DC025CL-M
Manufacturer:
General Electric
products.category:
MODULES
Availability:
10001 in stock
Package
Module DC-DC 28VIN 2-OUT 15V/-15V 0.83A 25W 8-Pin