DCK-3R3E204T614-E
Partnumber:
DCK-3R3E204T614-E
Manufacturer:
ELNA
products.category:
others
Availability:
100000 in stock
Package
DCK Series 3.3 V 0.2 F 6.8 x 1.4 mm Vertical Coin Cell Capacitor