DCM24AP120T320A50
Partnumber:
DCM24AP120T320A50
Manufacturer:
Vicor
products.category:
MODULES
Availability:
10000 in stock
Package
Module DC-DC 24VIN 1-OUT 12V 26.67A 320W Automotive 9-Pin ChiP TH