DCM300P120T400A40
Partnumber:
DCM300P120T400A40
Manufacturer:
Vicor
Availability:
10000 in stock
Package
Module DC-DC 300VIN 1-OUT 12V 33.4A 400W Automotive 9-Pin ChiP TH