DCM300P480T500A40
Partnumber:
DCM300P480T500A40
Manufacturer:
Vicor
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
Module DC-DC 300VIN 1-OUT 48V 10.5A 500W Automotive 9-Pin ChiP TH