DCM37S300N
Partnumber:
DCM37S300N
Manufacturer:
Amphenol ICC
products.category:
Connector
Availability:
10000 in stock
Package
Conn D-Subminiature SKT 37 POS 2.76mm Solder ST Thru-Hole 37 Terminal 1 Port