DCR1570L65
Partnumber:
DCR1570L65
Manufacturer:
Dynex Semiconductor
products.category:
MODULES
Availability:
1039 in stock
SKU:
DCR1570L65
Package
Thyristor PCT 6.5kV 2466A(RMS) 22kA