DD15S30000/AA
Partnumber:
DD15S30000/AA
Manufacturer:
Positronic
products.category:
Connector
Availability:
100000 in stock
Package
Conn D-Sub SKT 15 POS 1.14mm Solder ST Thru-Hole 15 Terminal 1 Port