DDZ5V1B-7
Partnumber:
DDZ5V1B-7
Manufacturer:
Diodes Incorporated
products.category:
MODULES
Availability:
1892 in stock
SKU:
DDZ5V1B-7
Package
Zener Diode Single 5.1V 2.564% 17Ohm 500mW 2-Pin SOD-123 T/R