DE150-102N02A
Partnumber:
DE150-102N02A
Manufacturer:
LITTELFUSE
products.category:
MODULES
Availability:
686 in stock
SKU:
DE150-102N02A
Package
Trans RF MOSFET N-CH 1000V 2A 6-Pin