DE2E3KY332MB3BM02
Partnumber:
DE2E3KY332MB3BM02
Manufacturer:
Murata Manufacturing
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic Suppression X1/Y2 0.0033uF 250VAC E 20% (9 X 5mm) Radial 7.5mm 125°C Bulk