DE2E3KY472MA3B
Partnumber:
DE2E3KY472MA3B
Manufacturer:
Murata Manufacturing
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic Suppression X1/Y2 0.0047uF 250VAC E 20% (10 X 5mm) Radial 7.5mm 125°C Bulk