DEA160960LT-5059A1
Partnumber:
DEA160960LT-5059A1
Manufacturer:
TDK
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
RF Filter Low Pass 960MHz 698MHz to 960MHz 0.45dB 50Ohm SMD 4Pin 0603 T/R