DEA1X3A331JA2B
Partnumber:
DEA1X3A331JA2B
Manufacturer:
Murata Manufacturing
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
DIP Cap Ceramic 330pF 1000V SL 5% (10 X 4mm) Radial 5mm 125°C Bulk