DEA1X3F271JA3B
Partnumber:
DEA1X3F271JA3B
Manufacturer:
MURATA
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 270pF 3150V SL 5% (14 X 6mm) Radial 7.5mm 125°C Bulk