DEBB33D102KA2B
Partnumber:
DEBB33D102KA2B
Manufacturer:
Murata Manufacturing
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic Single 0.001uF 2000V B 10% (8 X 5mm) Radial 5mm 85°C Bulk