DEBB33F102KA3B
Partnumber:
DEBB33F102KA3B
Manufacturer:
MURATA
Availability:
100000 in stock
Package
CAPACITOR, CERAMIC, MULTILAYER, 3150V, B, 0.001uF, THROUGH HOLE MOUNT, RADIAL LEADED