DEBB33F471KC3B
Partnumber:
DEBB33F471KC3B
Manufacturer:
Murata Manufacturing
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic Single 470pF 3150V B 10% (7 X 6mm) Radial 7.5mm 85°C Bulk