DEBE33A103ZN3A
Partnumber:
DEBE33A103ZN3A
Manufacturer:
Murata Manufacturing
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic Single 0.01uF 1000V E -20% to 80% (13 X 4mm) Radial Disc 7.5mm 85°C Ammo