DEBE33D472ZN2A
Partnumber:
DEBE33D472ZN2A
Manufacturer:
Murata Manufacturing
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 0.0047uF 2000V E -20% to 80% (11 X 5mm) Radial 5mm 85°C Ammo