DEBE33F102ZC3B
Partnumber:
DEBE33F102ZC3B
Manufacturer:
Murata Manufacturing
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 0.001uF 3150V E -20% to 80% (7 X 6mm) Radial 7.5mm 85°C Bulk