DEBF33A103ZN2A
Partnumber:
DEBF33A103ZN2A
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic Single 0.01uF 1000V F -20% to 80% (10 X 4mm) Radial 5mm 85°C Ammo