DEBF33A472ZA2B
Partnumber:
DEBF33A472ZA2B
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic Single 0.0047uF 1000V F -20% to 80% (7 X 4mm) Radial Disc 5mm 85°C Bulk