DEBF33D472ZA2B
Partnumber:
DEBF33D472ZA2B
Manufacturer:
Murata Manufacturing Co Ltd
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 0.0047uF 2000V F -20% to 80% (9 X 5mm) Radial 5mm 85C Bulk