DEBF33D472ZN2A
Partnumber:
DEBF33D472ZN2A
Manufacturer:
Murata Manufacturing
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 0.0047uF 2000V F -20% to 80% (9 X 5mm) Radial 5mm 85°C Ammo