DECB33J331KC4B
Partnumber:
DECB33J331KC4B
Manufacturer:
Murata Manufacturing
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 330pF 6300V B 10% (9 X 7mm) Radial 10mm 85°C Bulk