DEHR33D272KN7A
Partnumber:
DEHR33D272KN7A
Manufacturer:
MURATA MANUFACTURING
Availability:
100000 in stock
Package
Cap Ceramic Single 0.0027uF 2000V R 10% (17 X 5mm) Radial Disc 7.5mm 125°C Ammo