DEHR33F821KA3B
Partnumber:
DEHR33F821KA3B
Manufacturer:
Murata Manufacturing
products.category:
C/R/E
Availability:
11014 in stock
Package
Cap Ceramic Single 820pF 3150V R 10% (12 X 6mm) Radial Disc 7.5mm 125°C Bulk