DESD32H221KN2A
Partnumber:
DESD32H221KN2A
Manufacturer:
Murata Manufacturing
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic Single 220pF 500V D 10% (6 X 4mm) Radial 5mm 125°C Ammo