DESD33A101KN2A
Partnumber:
DESD33A101KN2A
Manufacturer:
Murata Manufacturing
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic Single 100pF 1000V D 10% (6 X 4.5mm) Radial Disc 5mm 125°C Ammo