DF1-3P-2.5DSA(05)
Partnumber:
DF1-3P-2.5DSA(05)
products.category:
Connector
Availability:
10000 in stock
Package
Conn Wire to Board HDR 3 POS 2.5mm Solder ST Thru-Hole Bag