DF1-4P-2.5DSA(05)
Partnumber:
DF1-4P-2.5DSA(05)
Manufacturer:
Hirose Electric
products.category:
Connector
Availability:
10000 in stock
Package
Conn Wire to Board HDR 4 POS 2.5mm Solder ST Thru-Hole Bag