DF11-10DP-2DS
Partnumber:
DF11-10DP-2DS
Manufacturer:
Hirose Electric Co Ltd
products.category:
MODULES
Availability:
1203 in stock
SKU:
DF11-10DP-2DS
Package
DF11 Series 10 Position 2 mm Pitch Dual Row Straight Pin Header