DF11-10DP-2DS(24)
Partnumber:
DF11-10DP-2DS(24)
Manufacturer:
Hirose Electric
products.category:
Connector
Availability:
10000 in stock
Package
Conn Shrouded Header (4 Sides) HDR 10 POS 2mm Solder RA Side Entry Thru-Hole Tube