DF11-10DP-2DSA(01)
Partnumber:
DF11-10DP-2DSA(01)
products.category:
Connector
Availability:
10000 in stock
Package
Conn Shrouded Header (4 Sides) HDR 10 POS 2mm Solder ST Thru-Hole Bag