DF11-14DS-2C
Partnumber:
DF11-14DS-2C
products.category:
Connector
Availability:
598 in stock
SKU:
DF11-14DS-2C
Package
Conn Housing PL 14 POS 2mm Crimp ST Cable Mount Black Bag