DF11-18DEP-2C
Partnumber:
DF11-18DEP-2C
products.category:
IC CHIPS
Availability:
929 in stock
SKU:
DF11-18DEP-2C
Package
Conn Housing RCP 18 POS 2mm Crimp ST Panel Mount Black Bag