DF11-18DP-2DSA
Partnumber:
DF11-18DP-2DSA
products.category:
IC CHIPS
Availability:
371 in stock
SKU:
DF11-18DP-2DSA
Package
Conn Shrouded Header (4 Sides) HDR 18 POS 2mm Solder ST Thru-Hole Bag