DF11-24DS-2C
Partnumber:
DF11-24DS-2C
Manufacturer:
Hirose Electric
products.category:
Connector
Availability:
559 in stock
SKU:
DF11-24DS-2C
Package
Conn Housing RCP 24 POS 2mm Crimp ST Cable Mount Black Bag