DF11Z-20DP-2V(27)
Partnumber:
DF11Z-20DP-2V(27)
Manufacturer:
HRS
products.category:
Connector
Availability:
10000 in stock
Package
Conn Shrouded Header HDR 20 POS 2mm Solder ST SMD T/R